Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
BABY FESTIVAL

Být rodičem je bezpochyby jednou z nejkrásnějších věcí v životě. Ale kromě lásky a radosti jsou tu rodičovské povinnosti. A s těmi vám pomůžeme my! Tento týden jsme vám přichystali mraky slev a akčních nabídek na kvalitní, přírodní i chutnou dětskou výživu pro miminka i školáky, taky na fůru produktů drogerie a dokonce i nějaké to hraní. Buďte mámou a tátou levou zadní a buďte spolu, ne na nákupech!

Pro spokojená bříška i náladu

Pro své nejmenší, ale i ty starší chcete vždy to nejlepší. Tedy i zdravé jídlo, které obsahuje vše, co děti potřebují. Ale to by nestačilo. Musí i skvěle chutnat a jako bonus vám neudělá díru do rozpočtu. Na Rohlíku tohle vše najdete! Baby festival vám přináší pěkné slevy na kojenecká mléka, pití, malá i hlavní jídla a mlsání. A protože nejen jídlem živ je člověk, přidáváme i sady pro kreativní vyřádění. Tak si užijte skvělé jídlo i tvoření!

Čistota a péče pro vaše nejmenší!

Pro vaše ratolesti máme nejen prvotřídní jídlo, ale samozřejmě i drogerii. Pokud hledáte komfort, funkčnost, bezpečí nebo šetrné přírodní složení, na Rohlíku najdete to pravé ořechové. Tak objevte tu nejlepší péči od plenek přes prací prášky po pasty na zoubky, která je během Baby festivalu za skvělé ceny!