Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
imunita

Imunitu máme jen jednu a prevence je prevence. Proto jsme pro vás připravili krátkého průvodce po jejím posílení. Tak, abyste bacilům zatnuli tipec už zpočátku. Nepasujeme se však do role lékařů a je nám jasné, že otázka zdraví je velmi komplexní záležitost. Strava je jen jedna z mnoha věcí, která může mít na naši imunitu vliv. A kvalitní jídlo naše parketa rozhodně je. Tak buďte nad věcí, inspirujte se naším výběrem a pořádně se vyzbrojte. A nezapomeňte omrknout i rohlíkovský blog, kde se to dalšími tipy jen hemží!

CÉČKO, SBÍREJTE CÉČKO!

Kde je hodně vitamínů, tam se hodně daří. Hlavně zdraví, ale imunitě jakbysmet. Lidské tělo si totiž vitamín C (neboli kyselinu askorbovou) nedovede samo vytvořit. A jakkoliv známá poučka říká, že se lze „céčkem“ předávkovat, reálně je třeba dávat pozor jen u syntetických doplňků. Při jeho přijímání pouze z ovoce a zeleniny se ničeho bát nemusíte.

Spousta ovoce a zeleniny, jedna sklenice