Pearl River Bridge Mořská řasa Nori 10 ks

38 g
 109,90 Kč 2 892,11 Kč/kg
Země původu: Čína,

Řasa Nori

Pokud děláte sushi maki, budete potřebovat sušenou, praženou řasu Nori. Rýži rozprostřete navlhčenými prsty na řasu (nechte si okraj na zalepení), přidejte syrovou rybu nebo zeleninu a celé srolujte.

Mořská řasa Nori, sušená, pražená.

Řasy jsou pěstované v moři na sítích umístěných u hladiny, mezi kterými pěstitelé projíždějí na lodích. Rostliny rostou velmi rychle, první sklizeň je možná 45 dní od „vysetí“ a další následují přibližně v desetidenních intervalech.

Použití

Vhodná jako obal pro výrobu sushi či rýžových koulí. Využívá se též jako obloha,  k ochucení nudlí či polévek nebo jako přísada do salátů.

Velmi chutná je také opečená dochucená sójovou omáčkou, kořením a cukrem, sezamovým olejem a solí.

O výrobci

Společnost Pearl River Bridge byla založena v roce 1958 a stala se první a nejznámější značkou vývozců sójové omáčky v Číně. PRB se mimo výrobu tradiční sójové omáčky věnuje i výrobě jiných asijských produktů. PRB si získala uznání od spotřebitelů již ve více než 100 zemích světa. Hlavním posláním společnosti je propagovat čínskou kulturu stravování poskytováním přírodních, zdravých a chutných koření a dochucovadel.

Skladování

Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.

Výrobce

GUANGDONG PRB BIO-TECH CO.,LTD.
Room 1101
11F Golden Lake Building
No.2 Dong Hu Xi Road
YueXiu District
Guangzhou
Čína

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 170 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.