Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

-14%

HiPP Bio První mrkev

HiPP Bio První mrkev

125 g
Akce do 31. 8.
29,90 Kč 34,90 Kč (239,20 Kč/kg)
Popis produktu

125 g, od ukončeného 4. měsíce Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť. • bez přídavku soli • bez lepku • se sníženým obsahem alergenních složek • v BIO kvalitě

Návod k přípravě: po 4. měsíci věku dítěte začínáme se 4 až 6 lžičkami před mléčnou stravou a množství plynule zvyšujeme. Požadované množství odebereme ze skleničky a ohříváme ve vodní lázni, nebo v mikrovlnné troubě. Prověřte teplotu. Případný zbytek potraviny uzavřete ve skleničce a uložte do chladničky při teplotě do +6°C. Spotřebujte následující den po otevření. Používejte plastovou lžičku, aby nedošlo k poškození skleničky. Je důležité dodržovat návod k přípravě, podmínky uchování, skladování a zacházení s výrobkem, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Při alergii na některou ze složek výrobku, výrobek nepoužívejte. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek, prosím, nepoužívejte. Ve skleničce je vakuum, o kterém se přesvědčíte cvaknutím uzávěru při prvním otevření.

Skladujte při teplotě +10 až +25 °C.

Složení

mrkev* 90 %, pitná voda. *z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota kJ/kcal 123/29
Bílkoviny 0,7 g
Sacharidy 4,8 g
(z toho cukry) 4,3 g
Tuky 1,0 g
(z toho nasycené mastné kyseliny) 0,0 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK