Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč
HiPP Bio První brokolice 125g
34,90 Kč (279,20 Kč/kg)
+
Popis produktu

125 g, od ukončeného 4. měsíce Zeleninové příkrmy jsou ideální pro začátek s příkrmy od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Zpočátku podávejte miminku několik lžiček zeleninového příkrmu před mléčnou stravou a poté množství den ode dne zvyšujte – aby si miminko mohlo zvyknout na novou formu přijímání potravy. Zeleninové příkrmy HiPP jsou určeny přesně na výživové potřeby kojenců. Pouze vybrané jemné druhy zeleniny jsou rozmixovány do jemného krému, a proto mají výbornou chuť.

• bez přídavku soli • bez lepku • se sníženým obsahem alergenních složek • v BIO kvalitě

Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo část příkrmu ohřejte ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodily skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce při teplotě do (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozené. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu při: 10°C až +25 °C.

Složení

pitná voda, brokolice* 40 %, vařená rýže* *z ekologického zemědělství

Nutriční hodnoty na 100 g
Energetická hodnota kJ/kcal 152/36
Tuky (z toho nasycené MK) 0,1 g (0,0 g)
Sacharidy (z toho cukry) 6,3 g (0,7 g)
Bílkoviny 1,8 g
Sůl¹ <0,05 g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení a alergeny jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.