-18 %

HiPP Bio Jablka a banány s dětskými keksy

190 g
BIO
Akce do 30. 9.
34,90 Kč 183,68 Kč/kg42,90 Kč
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

190 g, od ukončeného 4. měsíce
Ovocná kaše s dětskými keksy s příchutí jablek a banánů je příkrm vhodný pro děti od ukončeného 4. měsíce. Obsah jedné skleničky je 190 g. Příkrm je ideální jako svačinka pro kojence a malé děti. Zbylou část příkrmu je potřeba uchovat v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebovat maximálně do 3 dnů. Je vhodné používat plastovou lžičku, aby nedošlo k poškození skleničky. Příkrm je: - bez přídavku cukru* - bez přídavku aromat a zahušťovadel – před použitím zamíchejte - bez přídavku barviv1 a konzervačních látek1 - neobsahuje geneticky modifikované suroviny (dle Nařízení pro Ekologické zemědělství) - pečlivě připravené pro nejlepší kvalitu a chuť * obsahuje přirozeně se vyskytující cukry Pozor, keksy mohou obsahovat stopy vajec a skořápkových plodů. Příkrm obsahuje lepek! Skleničku je potřeba skladovat v suchu při teplotě mezi +10°C a +25°C. Potravina je určena pro zvláštní výživu kojenců a malých dětí.

Návod k přípravě: Ideální svačinka. Zbylou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte max. do 3 dnů. Použijte plastovou lžičku, abyste nepoškodili skleničku. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu při: 10°C až +25°C.

Složení

Jedna sklenička obsahuje 75% ovoce (50% jablka*, 25% banány*, citrónovou šťávu* z koncentrátu citrónové šťávy), pitnou vodu, keksy* (pšeničná mouka*, sladká sušená mléčná syrovátka*, máslo*, pšeničný škrob*) 6%,antioxidant: kyselina l-askorbová**. Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy vajec a skořápkových plodů.
*z ekologického zemědělství **ve formě vitamínu C, který se přirozeně vyskytuje v ovoci