Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

HiPP BIO Švestkový nektar

200 ml
BIO
34,90 Kč 174,50 Kč/l
Země původu: Maďarsko,

Ovocný BIO švestkový nektar.

Obsahuje vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Se sníženým obsahem alergenních složek: obsahuje málo složek, bez lepku, neobsahuje přidané mléčné složky.

Bez přídavku cukrů, aromat, barviv a konzervačních látek.

Balení obsahuje 200 ml ovocného nektaru.

Vhodné pro děti od 4.měsíce.

Společnost HiPP používá pouze ekologické suroviny pěstované podle nařízení ES o ekologickém zemědělství. Všechny výrobky procházejí navíc dalšími velmi přísnými kontrolami, protože víme, že samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky.

Ihned po dodání surovin se provádějí první testy na škodlivé látky. Pokud se vyskytnou jakékoli výtky, není surovina přijata. Naším nejvyšším cílem je zpracovávat suroviny pouze tehdy, pokud jsou prokazatelně zcela bez jakýchkoli škodlivých látek. Z toho důvodu  testujeme suroviny na přítomnost 850 různých reziduí. Naše firemní laboratoř HiPP v Pfaffenhofenu patří již mnoho let k předním institucím v oblasti analýzy pesticidů v Evropě.

Do skleniček se dostanou pouze potraviny, které prošly naším přísným kontrolním systémem. Teprve pak si výrobek zaslouží, aby nesl HiPP BIO pečeť.

Použití

Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 šťáva a 2/3 vody).


O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Výrobce

HiPP Czech,
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

Složení

Švestková šťáva z koncentrátu z ekologického zemědělství70 %
Pitná voda
Hrušková šťáva z koncentrátu z ekologického zemědělství 9 %
Vitamin C ve 100g výrobku0.02
E300 - Kyselina L-askorbová
Ovocná složka79 %
Sodík ve 100g výrobku0.02

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota111 kJ/26 kcal
Tuky0 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy6.4 g
z toho cukry5.8 g
Bílkoviny0 g
Sůl0.05 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.