HiPP Bio Zeleninová polévka s telecím masem

190 g
44,90 Kč 236,32 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

190 g, od ukončeného 5. měsíce
Baby menu Zeleninová polévka s telecím masem je vhodná pro děti od ukončeného 5. měsíce. Intenzivní růst Vašeho miminka vyžaduje rozšíření jídelníčku o jídla, která obsahují maso a zeleninu. Maso je bohaté na bílkoviny a je zdrojem přírodního železa. Železo má klíčovou úlohu ve správné tvorbě krve. - v BIO kvalitě - bez přídavku soli* - obsahuje omega -3 mastné kyseliny z BIO řepkového oleje, které jsou důležité pro vývoj mozku a nervových buněk - bez přídavku aromat, mléčných složek a zahušťovadel - bez přídavku barviv** a konzervačních látek** - kašovitá konzistence - složky jsou šetrně ošetřeny párou - reguluje stolici - bez lepku *obsahuje přirozeně se vyskytující sodík ** veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona Pečeť BIO kvality garantuje nejvyšší kvalitu a překračuje požadavky kladené EU na BIO produkty.

Návod k přípravě: Otevřenou skleničku nebo porci ohřejte ve vodní lázni nebo v mikrovlnné troubě. Zamíchejte plastovou lžičkou, abyste nepoškodili skleničku. Přezkoušejte teplotu. Neohřátou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6°C) a spotřebujte do 24 hodin. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se prosím před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Věnujte pozornost vyvážené stravě a zdravému způsobu života Vašeho dítěte.

Skladujte v suchu při: 10°C až +25°C.

Složení

zelenina* 47% (květák*, brambory*, cuketa*, cibule*), pitná voda, vařená rýže* , telecí maso* 8%, řepkový olej* 1,8%, bylinky (petržel*, bazalka*). Podíl masa v okamžiku zpracování: 15,2 g.
*z ekologického zemědělství