-14 %

HiPP Bio Hrušková šťáva

200 ml
Trvale výhodná cena %
29,90 Kč 149,50 Kč/l34,90 Kč
Země původu: Maďarsko,

Popis produktu

200 ml, od ukončeného 4. měsíce
100% ovocná BIO Hrušková šťáva s nižším obsahem kyselin je vhodná pro citlivý dětský organismus. Šťávy jsou ideálním nápojem k příkrmům. Obsahují totiž vitamin C, který podporuje příjem železa ze zeleninových a obilných pokrmů. Slouží k uhašení žízně, můžete zředit kojeneckou vodou (1/3 šťáva a 2/3 vody) • v BIO kvalitě • se sníženým obsahem alergenních složek – obsahuje málo složek, neobsahuje lepek, bez přídavku mléčných složek • bez přídavku cukrů* • bohaté na vitamin C • reguluje stolici • bez přídavku aromat, barviv** a konzervačních látek** * obsahuje přirozeně se vyskytující cukry ** dle zákona

Návod k přípravě: Před použitím protřepat. Nápoj je vhodným zdrojem vitaminu - podávejte k jídlu. Nápoj lze zředit pitnou vodou v poměru 1:2. Nespotřebovanou část uchovejte v uzavřené skleničce v chladničce (+6 °C) a spotřebujte do 3 dnů. Dodržujte návod k přípravě a skladování, aby nedošlo k ohrožení zdraví dítěte.

Tento výrobek opustil výrobní závod v neporušeném stavu, přesvědčte se, prosím, před použitím, že sklo zůstalo nepoškozeno. Pokud se střed víčka pod tlakem prohne, výrobek nepoužívejte. Bezpečnostní vakuový uzávěr musí při prvním otevření cvaknout.

Skladujte v suchu a temnu při: 10°C až +25°C.

Důležité: Tento nápoj obsahuje sacharidy, které častým pitím nebo sáním z kojenecké lahve způsobují zubní kaz.

Složení

Ovocná šťáva* 100 % (hrušková šťáva* z koncentrátu hruškové šťávy 80%, hrušky* 20%), vitamín C (kyselina L-askorbová).
* z ekologického zemědělství