Hipp

HiPP Babysanft Šampón Vlasy & Tělo Lachtan

200 ml
159,90 Kč 799,50 Kč/l

Doručení už do 60 minut

700+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Švýcarsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

HiPP Šampon na vlasy a tělo s designem lachtana je obzvlášť šetrný prostředek s neutrálním pH. Vhodné pro děti od narozeni. 

Dětský šampon je vhodný k jemnému a šetrnému mytí vlásků a těla, a to především díky BIO mandlovému oleji. Vhodný také pro celou rodinu – je hypoalergenní. Má jemnou vůni bez parfémů, které mohou vyvolat alergickou reakci. Je také bez éterických olejů, barviv, parabenů nebo silikonových olejů.

Snášenlivost s pokožkou dermatologicky testována.

Použití

Do ruky kápněte přiměřené množství šamponu, zpěňte v rukou a naneste šampon na mokré vlasy a tělo. Masážními pohyby umyjte dítěti vlásky a tělo. Poté důkladně opláchněte vodou. 

O výrobci

HiPP Czech je společnost s dlouholetou tradicí, která se specializuje na dětskou výživu. HiPP vyrábí své produkty z těch nejkvalitnějších ekologických surovin. Všechny výrobky procházejí přísnými kontrolami, protože samotné logo EU pro označování BIO potravin nezaručí dostatečně, že výrobek neobsahuje škodlivé látky. Po všech kontrolách si výrobek vyslouží HiPP BIO pečeť. V současně době je společnost HiPP největším zpracovatelem BIO surovin na celém světě.

Skladování

Skladujte a uchovejte v suchu při pokojové teplotě do 25 °C.

Upozornění

Zabraňte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou. V případě stálého podráždění kontaktujte lékaře.

Výrobce

HiPP Czech, s.r.o.
Pekařská 628/14
Praha 155 00
Česká republika

• s jemnou vůní bez parfémů, které mohou vyvolat alergickou reakci*
• bez éterických olejů • bez barviv* • bez mýdla, šetrné k očím • pH neutrální *dle Nařízení pro kosmetiku