Beba OPTIPRO 2 Pokračovací kojenecké mléko

500 g
Doporučená cena
 269,90 Kč 
339,90 Kč539,80 Kč/kg
Země původu: Francie,

Beba Optipro 2 je pokračovací mléčná kojenecká výživa pro kojence od 6. ukončeného měsíce.

BEBA OPTIPRO® pro vaše děťátko:

  • Optipro je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.

Balení v krabici je šetrné k přírodě, díky 100% recyklovatelnému obalu a recyklovatelné odměrce uvnitř balení, která je vyrobena z bioplastu z obnovitelných zdrojů.

Návod na přípravu: 

Od ukončeného 12. měsíce věku přejděte na Beba OPTIPRO 3.

Dávkování

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Upozornění

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu dáváme přednost před výrobky kojenecké výživy. Nestlé Beba OPTIPRO® 2 by měla být podávána na základě doporučení lékaře nebo odborníka v oblasti dětské výživy.

Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte ho bez dohledu, jinak může dojít k zalknutí. Používejte pouze přiloženou odměrku. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak může dojít buď k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem. Převedení na jiný druh kojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu, provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika