Beba Expertpro HA 2 Kojenecké mléko

0,8 kg
Doporučená cena
 559,90 Kč 
649,90 Kč699,88 Kč/kg
Země původu: Německo,

Beba Expertpro HA 2 je mléčná výživa určena pro kojence od ukončeného 6. měsíce. 

Obsahuje unikátní kombinaci složek – částečně hydrolyzovanou bílkovinu získanou procesem OPTIPRO HA, probiotika L. reuteri, vitamíny* a minerální látky* pro uspokojení potřeb vašeho děťátka.

*Ve shodě s požadavky příslušné legislativy.

Na základě 60 let výzkumu byla vyvinuta unikátní receptura s částečně štěpenou mléčnou bílkovinou s klinicky ověřeným dlouhodobým účinkem.

Klinicky ověřená receptura s kombinací osvědčených látek obsahuje: 

  • Bakterie střevní mikroflóry L. reuteri – probiotické bakterie, které se nacházejí ve střevní mikroflóře kojených dětí.
  • Částečně hydrolyzovanou bílkovinu
  • OPTIPRO® HA – speciální proces k získání 100% syrovátkové, částečně hydrolyzované bílkoviny. 

Bez palmového oleje.

Použití

Dávkování

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Upozornění

Při krmení dítě držte vždy v náručí. Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak muže dojít k zalknutí. Připravujte vždy jen 1 dávku a ihned krmte. Neuchovávejte nedojedené porce. Dodržujte přesně návod k přípravě, jinak ohrozíte zdraví kojence. Všechny HA výživy s naštěpenou bílkovinou mají nahořklou příchuť. Používejte pouze přiloženou odměrku. Nedávejte více nebo méně prášku, než udává tabulka, jinak muže dojít bud k dehydrataci, nebo podvýživě dítěte. Neměňte poměr prášku a vody bez porady s lékařem! Převedení na jiný druhkojeneckého mléčného přípravku, jakož i zavedení nemléčného příkrmu provádějte pouze v souladu s doporučením dětského lékaře.  

Dlouhodobé kojení je pro dítě nejlepší způsob výživy, proto mu BEBA dává přednost před výrobky kojenecké výživy. Nestlé BEBA EXPERTpro HA 2 by měla být pouze součástí smíšené stravy a nesmí být používána jako náhrada mateřského mléka běhemprvních 6 měsíců života. Nesmí být konzumována kojenci alergickými na mléčné bílkoviny. Nestlé BEBA EXPERTpro HA 2 by měla býtpodávána na základě doporučení lékaře nebo kvalifikovaného odborníka v oblasti dětské výživy.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika