Beba OPTIPRO 5 Batolecí mléko

500 g
 269,00 Kč 538,00 Kč/kg
Země původu: Francie,

Beba Optipro 5 je mléčná výživa pro děti od ukončeného 24. měsíce věku.

Beba je kojenecká výživa vyvinutá na základě 60 let výzkumu mateřského mléka.

BEBA OPTIPRO® pro vaše děťátko:

  • Optipro je speciální proces k získání směsi bílkovin s cílem přiblížit se mateřskému mléku.
  • Mléko obsahuje řadu vitamínů.

Při výrobě obalových materiálů společnost klade důraz na ekologii obalů. Krabici lze recyklovat a vhodit do kontejneru s papírem. Na výrobu odměrky je použito 95 % tzv. bioplastu z obnovitelných zdrojů.

Návod na přípravu 

Dávkování

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo žrádlo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Uchovejte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 3 týdnů od otevření.

Upozornění

Pro přípravu použijte pouze k balení přiloženou odměrku. Dodržujte návod na přípravu. Připravujte vždy jen jedinou dávku a krmte ihned po přípravě. Neuchovávejte nedojedené porce. Při přípravě stravy se může používat pouze převařená pitná voda. Vaše dítě může onemocnět z nepřevařené vody, znečištěného nádobí nebo z nesprávné naředěné mléčné výživy. Po přípravě stravy obal pečlivě uzavřete a uchovejte v suchu při pokojové teplotě.

Neponechávejte dítě bez dohledu, jinak může dojít k vdechnutí výživy a zalknutí. Nestlé BEBA OPTIPRO® 5 je mléčná výživa určená pro malé děti od 24 měsíců. Není určena pro výživu kojenců do 12 měsíců. Potravina by měla být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika