Dr.Oetker Aroma vanilkové

38 ml
Éčka
(Celkem 1)
31,90 Kč 839,47 Kč/l
Země původu: Polsko,

Popis produktu

Vanilkové aroma na dochucování dezertů.

Použití

Vysoce kvalitní Aroma vanilkové Dr. Oetker je jediné vanilkové aroma na bázi slunečnicového oleje, proto je vhodné zejména na pečení. Jedno balení vystačí na 5 kg mouky. Dodejte nejen svým moučníkům jedinečné aroma vanilky a provoňte Vaši domácnost neodolatelnou vanilkovou vůní!

O výrobci

Tradice společnosti Dr. Oetker na českém území sahá až do roku 1908, kdy byla založena první zahraniční pobočka firmy v Rakousku - Uhersku. Dalším významným krokem bylo založení firmy na území Československa v Brně v roce 1923. Posledním zásadním milníkem byl opětovný vstup na československý trh v roce 1991 a založení společnosti pro Českou republiku v roce 1993.

V současnosti patří Dr. Oetker k nejvýznamnějším potravinářským výrobcům práškového sortimentu. Produkce značky Dr. Oetker v České republice obsahuje více než 150 výrobků. Tento počet se neustále zvyšuje na základě permanentního inovačního procesu firmy. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje přísady, dekorace a směsi na pečení, pudingy a jiné dezerty v prášku, sladká a slaná jídla v prášku, přípravky na zavařování, nápoje v prášku, mražené pizzy, a čerstvé dezerty. 

Skladování

Uchovávejte v suchu.

Výrobce

Dr. Oetker Polska Sp. z o. o.
Ul. Adm. Dickmana 14/15
80-339 Gdańsk
provincie POMERANIA
Polsko

Složení

Slunečnicový olej
Aromatické látky
Přírodní aromatická látka
antioxidant
E320 - Butylhydroxyanisol (BHA)Škodlivost 3 z 6
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.