Dr.Oetker Holandské kakao

100 g
 37,90 Kč 379,00 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Pomocník na velikonoční pečení

Kvalitní kakao při velikonočním pečení nic nenahradí. Ať už budete péct beránka nebo klidně bábovku, holandské kakao Dr. Oetker dodá všem vašim dobrotám dokonalou chuť.

Holandské kakao Dr. Oetker je prvotřídní kakao zpracované tradičním způsobem.

Při této úpravě získává krásnou tmavou barvu a příjemnou čokoládovou chuť. Holandské kakao je nejžádanějším typem kakaa v Evropě. Vyzkoušejte prvotřídní Holandské kakao Dr. Oetker pro všechny recepty.

Použití

Jeho použití je všestranné: na pečení, na přípravu dezertů a krémů, na posypání sladkých jídel, nebo nápojů. Na vnitřní straně obalu navíc naleznete recept na originální Kakaové řezy pro děti.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje různé přísady na pečení či zavařování, práškové pudingy a dezerty, sladká a slaná jídla včetně mražených pizz.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

Dr.Oetker s.r.o.
Americká 2335
272 01 Kladno
Česká republika