Smetanito smetanové GIGA tavený sýr

200 g
46,90 Kč 234,50 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Neodolatelně smetanový tavený sýr vyroben v Želetavě. Smetanito® dostalo jméno po lahodné smetaně! Právě díky smetaně se lehce a jemně roztírá a jeho bohatá smetanová chuť se na jazyku přímo rozplývá. Každé sousto se tak pro vás stane neodolatelným smetanovým požitkem! Výrobek byl ošetřen tepelným procesem, který je adekvátní UHT procesu. 

Balení obsahuje 4 ks sýru.

Použití

Taveňák je takovou pomazánkou už sám o sobě. Kdybyste to ale chtěli hnát k dokonalosti, zalijte ho horkou vodou a přidejte k němu strouhaný eidam nebo nivu. Trochu promíchejte a počkejte, až se všechny sýry rozpustí. Mňam!

O výrobci

V roce 1865 založil Jules Bel své obchodní centrum pro zrání a obchodování se sýrem ve francouzském regionu Jura. Jeho syn, Léon Bel, převzal obchod po jeho smrti v  roce 1904. Po první světové válce začal sýrový průmysl vzkvétat  a Léon Bel představil chutný, dostupný a snadno zpracovatelný tavený sýr. V roce 1922se pustil do výrobního dobrodružství a založil Sýrárnu Bel.

Společnost Bel je stále řízena potomky Léona Bel a Roberta Fiéveta a pokračuje v nových výrobních a komerčních výzvách, jako je například výstavba první výrobní jednotky Laughing Cow® v Asii v roce 2011 a závod Mini Babybel® ve Spojených státech v roce 2013.

Skladování

Skladujte při teplotách od +4°C do 24°C.

Výrobce

BEL SÝRY ČESKO A.S.
Pražská 218
675 26 Želetava

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 76 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota876 kJ/211 kcal
Tuky17 g
z toho nasycené mastné kyseliny11 g
Sacharidy5 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny9.5 g
Sůl2 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.