Frosch Univerzální octový čistič

1 l
74,90 Kč 74,90 Kč/l
Země původu: Německo,

Univerzální octový čistič, který si lehce poradí s vodním kamenem, zaschlými skvrnami od mýdla a dalšími nečistotami. 

Je vhodný pro všechny oblasti domácnosti, zejména kuchyň a koupelnu. Důkladně pohlcuje pachy a zanechává čistotu a brilantní lesk.

  • bez mikroplastů 
  • vegan 

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Dávkujte 5 polévkových lžic (60 ml) na 5 litrů vody. Při velmi silném znečištění nanášejte nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

Nepoužívejte na materiál citlivý na kyseliny, jako např. mramor a některé druhy smaltu. Při pochybnostech vyzkoušejte na malém nenápadném místě. 

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Dráždí kůži a způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Německo

Složení

< 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Další složení: kyselina octová a kyselina citrónova, v malém množství potravinářské barvivo.