Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-20 %

Frosch Univerzální octový čistič

1 l
Akce do 27. 6.
59,90 Kč 59,90 Kč/l74,90 Kč
Země původu: Německo,

Univerzální octový čistič, který si lehce poradí s vodním kamenem, zaschlými skvrnami od mýdla a dalšími nečistotami. 

Je vhodný pro všechny oblasti domácnosti, zejména kuchyň a koupelnu. Důkladně pohlcuje pachy a zanechává čistotu a brilantní lesk.

  • bez mikroplastů 
  • vegan 

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Dávkujte 5 polévkových lžic (60 ml) na 5 litrů vody. Při velmi silném znečištění nanášejte nezředěný, nechte působit a důkladně opláchněte.

Nepoužívejte na materiál citlivý na kyseliny, jako např. mramor a některé druhy smaltu. Při pochybnostech vyzkoušejte na malém nenápadném místě. 

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Dráždí kůži a způsobuje vážné podráždění očí.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Melitta ČR s.r.o.
Smíchov Gate
Plzeňská 3217/16
150 00  Praha 5 
Česká republika

Složení

< 5% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. Další složení: kyselina octová a kyselina citrónova, v malém množství potravinářské barvivo.