-27 %

Frosch Mycí prostředek na dětské potřeby

500 ml
Akce do 19. 9.
79,90 Kč 159,80 Kč/l109,90 Kč
Země původu: Německo,

Mycí prostředek pro umývání veškerého kojeneckého vybavení a nádobí s hypoalergením složením

  • neutrální pH 5,5
  • hypoalergenní
  • neobsahuje barviva ani vonné oleje
  • certifikát EU Ecolabel

Důkladně čistí odolné zbytky mléka, šťáv a dalších pokrmů, a beze zbytku se z nádobí opláchne. Prostředek je založený na přírodních složkách zajišťujících bezpečnost a zároveň účinnost. 

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Prostředek je určen pro jemné čištění veškerého vybavení pro kojence jako jsou dudlíky, savičky, kojenecké lahve, nádobí a také omyvatelné hračky. 

Na nepříliš špinavé nádobí použijte 3 ml mycího prostředku v napuštěném dřezu. Pro špinavé nádobí použijte 5 ml.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Německo

Složení

SLOŽENÍ: 5-15% anionické tenzidy, ˂5% amfoterní tenzidy, neionické tenzidy, enzym amyláza, kyselina mléčná. Další látky: Panthenol (Provitamin B5).