• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem kurýrů a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje a to v následujících oblastech: Benešovsko, Plzeňsko a Příbramsko. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
-20 %

Frosch Čistič vodního kamene s malinovým octem

500 ml
Akce do 28. 9.
79,90 Kč 159,80 Kč/l99,90 Kč
Země původu: Německo,

Účinný čistič, který si rychle poradí s nečistotami a odolným vodním kamenem

Složení s malinovým octem a přírodními kyselinami rychle odstraňuje silné usazeniny vodního kamene a nečistot. Účinně čistí armatury, umyvadla, vany, sprchy i kachličky.

Zanechává zářivý lesk a krásnou vůni zralých malin

Obsah všech čisticích a pečujících prostředků Frosch je v přírodě snadno biologicky odbouratelný a nezanechává po sobě ekologickou stopu. Obaly jsou vyrobeny ze 100% recyklovaného a opětovně recyklovatelného materiálu tak, aby nevznikal plastový odpad.

Velký důraz je kladen na samotný výrobní proces, který probíhá podle nejvyšších ekologických standardů s ohledem na co nejnižší spotřebu energie a na využívání přírodních obnovitelných zdrojů.

Použití

Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete do čista, případně vyleštěte suchým hadříkem. 

Není vhodný pro povrchy citlivé na kyseliny, jako například mramor, terazzo, přírodní kámen, postříbřené a pozlacené armatury a smaltované vany. Při pochybnostech vyzkoušejte na malém nenápadném místě.

Správné dávkování šetří náklady a minimalizuje dopad na životní prostředí.

O výrobci

Společnost Werner & Mertz byla v roce 1867 založena jako továrna na výrobu voskového zboží v Mainz am Rhein. Se značkami jako Erdal, Frosch a Tana je rodinná firma zavedena jako inovativní společnost nejen na evropském trhu, ale i v Japonsku. Nabízí komplexní portfolio produktů čištění a péče v domácnosti.

Skladování

Skladujte v původním obale při pokojové teplotě. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosahu dětí. 

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Výrobce

Werner & Mertz GmbH
Rheinallee 96
D-55120 Mainz
Německo

Složení

< 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy. Další složení: malinový ocet