Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Bonduelle Vapeur Zelené fazolové lusky celé mražené

300 g
Mražené
39,90 Kč 133,00 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Tato zelenina je sklízena v nejvyšší fázi zralosti, aby byla chutná a zůstala plná vitamínů. Zároveň je blanšírována v páře, aby se zničily nežádoucí enzymy. 

Zelenina je zmrazena šokem, aby se k vám dostala se stejnou chutí a množstvím vitamínů jako v den sklizně. 

Fazolové lusky jsou jednou z nejzdravějších zelenin, které do svého jídelníčku můžete zařadit, a navíc se s nimi skvěle hubne. Zelené fazolky jsou nízkokalorickou potravinou. Jeden šálek zelených lusků obsahuje pouze 37 kalorií ale naopak 4 g vlákniny, díky čemuž dokáží skvěle zahnat hlad. Jsou zdrojem mnoha vitamínů a minerálů.
 
Hluboko mrazené.
 

Použití

Hodí se do vývarů, salátů nebo jako příloha. Jejich chuť vynikne lehkým orestováním na másle.

Fantastická surovina i pro redukční jídelníčky.

Vyzkoušejte tento rychlý recept na Fazolové lusky s mandlemi (doporučený výrobcem):

Na pánvi rozpusťtě máslo anebo rozpalte olej. Posléze nasypte hrst nasekaných loupaných madlí, které upražte dozlatova. Přidejte nasekaný česnek, který nechte rozvonět a poté vsypte fazolové lusky.

Mezitím v misce smíchejte prolisovaný česnek s vařenými krájenými vejcemi, píniovými oříšky, muškátovým oříškem a dochutíme pepřem a solí. Přidáme orestovanou slaninu a tuto směs prohřejeme na mírném ohni cca 3 minuty. Můžeme podávat s pečivem či k masovým pokrmům jako přílohu.

O výrobci

Vše začalo roku 1926, kdy byl lihovar přestavěn na konzervárnu hrášku, tak zrodila se společnost Bonduelle. Duch inovací provází společnost až dodnes, mimo konzervování hrášku se konzervuje také kukuřice, celer, mrkev i řepa. Firma se v pozdějších letech začala specializovat na zamrazenou čerstvou zeleninu. Podnik se díky vysoké poptávce rozšířil produkci svojí výroby do celého světa.

Skladování

Uchovávejte při teplotě -18°C. Rozmrazený výrobek znovu nezmrazujte, spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

BONDUELLE spol. s r. o.
Hybernská 1009 / 24
110 00 Praha 1
Česká republika

 

 

Složení

Zelené fazolové lusky celé

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota119 kJ/29 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy3.1 g
z toho cukry1.4 g
Bílkoviny1.9 g
Sůl0.01 g
Vláknina3.8 g