Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Penam chléb Fit den Sporty chléb 350 g

Penam chléb Fit den Sporty chléb

Penam chléb Fit den Sporty chléb

350 g
34,90 Kč (99,71 Kč/kg)
Popis produktu

Penam chléb Fit den Sporty chléb

Rádi sportujete a hledáte chléb, která vás nabije energií? Právě jste ho našli. Sporty chléb od Penamu je přirozeným zdrojem bílkovin, sacharidů, vitamínů a minerálních látek. Má vysoký obsah vlákniny a exkluzivní složení: výhonky obilí a luštěnin, pšeničné klíčky, amarant a pečlivě vybraná semena. Sporty chléb podporuje aktivní životní styl a vyvážené stravování. Je skvělým parťákem pro každého, kdo rád sportuje.

Složení

Složení: mouka celozrnná (pšeničná, žitná), pitná voda, lněná semena, sójová drť, slunečnicová semena, směs [pšeničný lepek, směs výhonků (špaldové, kukuřičné, pšeničné, z prosa, jetele lučního, z tolice vojtěšky, lněných, z čočky, z hrachu), celozrnná pšeničná mouka, cukr, pšeničné klíčky, amarantová mouka, slupky jitrocele indického, bramborové vločky], posyp 5 % (slunečnicová semena), kvas [kvas (žitná mouka, pitná voda, základ kvasu), kyselina E 260], jedlá sůl s jódem (jedlá sůl, jodičnan draselný), droždí

Alergeny: 1 (lepek), 6 (soja)

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK