Efko Bílé zelí sterilované, sáček

500 g
 35,90 Kč 71,80 Kč/kg
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Nekysané, sterilované, jemně krouhané zelí ve sladkokyselém kořeněném nálevu se sladidlem. Připravené k servírování.

Použití

Připraveno k servírování, ideální jako příloha.

Tip! Připravte si s námi bílé zelí se slaninou.

Zelí vložíme do hrnce včetně nálevu, přidáme lžíci kmínu a vodu, tak aby bylo zelí zakryté. Osolíme a dáme vařit. Na pánvi rozehřejeme tuk, přisypeme na kostičky nakrájenou slaninu (cca 120 g na kg zelí), cibuli a osmahneme. Zaprášíme moukou, promícháme a přidáme k téměř měkkému zelí a ještě chvilku vaříme. Nakonec přidáme podle chuti cukr a ocet.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

V ČR má firma Efko několik úrodných zemědělských oblastí, kde roste zelenina pro jejich výrobu, zpracovává především prvotřídní tuzemské plodiny. Není divu, že trpělivě budované vztahy s dodavateli a zákazníky, důraz na kvalitu a nejmodernější technologie dělají z efka největšího výrobce moravských okurek. Ale efko nejsou jen okurky!

Potravinářský koncern efko zaměřuje na zpracování a úpravu sedmdesáti druhů ovoce a zeleniny v objemu více než 85 000 tun suroviny ročně, a je tak velmi důležitým výrobcem nakládané zeleniny v Evropě.

Skladování

Chraňte před přímým slunečním světlem. Skladujte při 0–30 °C. Po otevření uchovávejte při 4–8 °C a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

efko Frischfrucht und Delikatessen GmbH
Hinzenbach 38
4070 Eferding
Rakousko