Marmelády s příběhem Meruňkový extra džem výběrový

280 g
Od českého farmáře
Éčka
(Celkem 1)
149,90 Kč 535,36 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Meruňkový extra džem výběrový speciální.
Oceněno „Česká chuťovka 2015“ a „Dětská chuťovka 2015“.

Skladování: Skladujte mimo sluneční záření do 25°C Po otevření do 10°C.

Marmelády s příběhem Hany Šindlerové

Založila jsem první marmeládovnu v Praze, kde s neutuchajícím nadšení vznikají delikatesy z těch nejkvalitnějších surovin a ingrediencí. Vaříme více jak 80 druhů džemů a marmelád.
Jsou originální, chuťově vyvážené, při výrobě absolutně eliminujeme jakákoli chemická aditivita, barviva či konzervanty. Celý proces, od čištění ovoce až po popis na skleničce, je poctivá ruční práce. O tom, že jsem se vydala tou správnou cestou, mě denně ujišťují stovky spokojených zákazníků. Naše produkty najdete na pultech obchodů, kde si hlídají kvalitu potravin, pochutnávají si na nich mimo jiné i hosté vyhlášených pražských hotelů Alcron nebo Four Season, kde je servírují michelinští šéfkuchaři, a co je pro mě velmi důležité - snídají je i moje děti! A jako každá máma chci svým dětem dávat jen to nejlepší!
Ochutnejte i Vy a garantuji Vám : “Kdo ochutná, neodolá.”

Dobrou chuť.

Vaše Hana Šindlerová

Hana Šindlerová, Růžová 947/8, 110 00, Praha 1

 

Příběh „Marmeládovny“

Láska k vaření a touha po kvalitních potravinách přivedla Hanku k vaření domácích džemů. Lásku, vervu a svou pozitivní energii vkládá do každé sklenice. Každá máma chce dát svým dětem to nejlepší, proto džemy z marmeládovny Hanky Šindlerové snídají i ty její.

Jak se to dělá

Celý výrobní proces je poctivá ruční práce a to i včetně vlastnoručního popisu na skleničce. Ovoce se nakupuje pouze od prověřených pěstitelů z ČR. Meruňky, broskve, višně, rybíz i angrešt v BIO kvalitě pochází z farmy manželů Weberových. Jejich ovocné sady jsou řádně kontrolované organizací KEZ a BIOKONT, tzn. že veškeré ovoce je naprosto přírodní a bez jakéhokoli chemického ošetření. Ovoce pro džemy si paní Šindlerová nechává ručně česat a zpracovává ho v den sběru. Hanka si vybírá jen to nejlepší ovoce bez vad, jelikož ve výrobě nepoužívá žádná syntetická aditiva, konzervanty ani barviva.

Proč si Hanka vybrala Rohlík?

„Díky Rohlíku se moje poctivé džemy dostanou jednoduše k více lidem, kterým záleží na tom, co jedí. A jelikož Rohlik.cz podporuje nás, malé výrobce kvalitních potravin, můžete si teď právě číst tento letáček! Objednejte, ochutnejte i vy a garantuji vám: „Kdo ochutná, neodolá.“

 

Složení

Meruňky67 %
Cukr33 %
E440(i) - PektinŠkodlivost 0 z 6
Citronová šťáva

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota704 kJ/168 kcal
Tuky0.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy41 g
z toho cukry38 g
Bílkoviny0.6 g
Sůl0 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.