Dr.Oetker Barva gelová potravinářská červená

10 g
 56,90 Kč 5 690,00 Kč/kg
Země původu: Polsko,

Barva gelová potravinářská červená.

Potravinářské barvy se používají na barvení cukrářských hmot, krémů, korpusů, ale i ostatních požadovaných potravin.

Použití

Tip výrobce: Tubu je vhodné před použitím mírně promačkat prsty, aby se barva v tubě lépe promíchala

Odšroubujeme uzávěr, odstřihneme špičku a posupně přidáváme do těsta, krému, marcipánu nebo fondánu. Na 100g hmoty použijeme max. 2 kávové lžičky barvy. Po přidání barvy do marcipánu nebo fondánu důkladně hněteme, abychom zabarvili hmotu rovnoměrně. Vždy si připravíme potřebné množství barevné hmoty najednou, protože opakovaně získat stejný odstín barvy je velmi náročné.

Zajímavé melírované/mramorované efekty je možné dosáhnout tím, že hmotu hněteme méně, tím vznikne nahodilé melírování / mramorování. Doporučujeme vyzkoušet!  Barvy je možné navzájem míchat.

O výrobci

Dlouhodobá důvěra a důraz na kvalitu – to jsou zásadní principy, jimiž se řídí rodinná firma Dr. Oetker již od svého založení v roce 1891. Dr. Oetker je nejen všeobecně známou značkou, ale těší se také důvěře ze strany spotřebitelů. To je výsledek dlouhodobého poctivého vztahu mezi značkou a jejími spotřebiteli. Sortiment značky Dr. Oetker zahrnuje různé přísady na pečení či zavařování, práškové pudingy a dezerty, sladká a slaná jídla včetně mražených pizz.

Skladování

Skladujte v suchu.

Upozornění

Není vhodné pro děti do 36 měsíců. Hrozí nebezpečí udušení (vdechnutím).

Výrobce

Dr.Oetker, spol. s r.o.
Americká 2335
272 01   Kladno
Česká republika