BOIRON

HOMEOVOX Sublingvální tableta 60

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
249,90 Kč 249,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

HOMEOVOX je homeopatický léčivý přípravek užívaný tradičně v homeopatii k léčbě potíží s hlasem, jako je např. ztráta hlasu, chrapot nebo únava hlasivek. Pokud se do 2 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem. Velikost balení: 60 sublingválních tablet.

Léčivými látkami v jedné sublingvální tabletě jsou: Aconitum napellus 3 CH, Arum triphyllum 3 CH, Belladonna 6 CH, Bryonia 3 CH, Calendula officinalis 6 CH, Euspongia officinalis (Spongia tosta) 6 CH, Ferrum phosphoricum 6 CH, Hepar sulfuris calcareum (Hepar sulfur) 6 CH, Hydrargyri aminochloridum (Mercurius solubilis) 6 CH, Kalii dichromas (Kalium bichromicum) 6 CH, Populus candicans 6 CH. Pomocnými látkami jsou: sacharóza, monohydrát laktózy, kukuřičný škrob, magnesium-stearát, arabská klovatina, želatina, mastek, bílý vosk, karnaubský vosk.

Dávkování: Dospělí, dospívající a děti od 6 let: 2 tablety rozpustit v ústech 3-6x denně. Interval prodlužovat v závislosti na zlepšení. Orální podání. Tablety nechat rozpustit pod jazykem. Z důvodu možného rizika vdechnutí tablet se přípravek HOMEOVOX nemá používat u dětí ve věku do 6 let.

Kontraindikace: Z důvodu možného rizika vdechnutí tablet se přípravek HOMEOVOX nemá používat u dětí ve věku do 6 let. Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět, poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat. Tento léčivý přípravek se může užívat během těhotenství a kojení. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: BOIRON

EAN: 3352712001286

SUKL kód: 97940

Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek