BOIRON

OSCILLOCOCCINUM 1G Granule v jednodávkovém obalu 30

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
749,90 Kč 749,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Pociťujete první příznaky chřipky? Nebo se jí chcete pokusit předejít? Vyzkoušejte homeopatický léčivý přípravek OSCILLOCOCCINUM, který by neměl chybět ani v žádné cestovní lékárničce. OSCILLOCOCCINUM patří mezi homeopatika, která jsou šetrná k lidskému organismu a klidně je můžeme kombinovat jinými léky nebo přípravky. Jejich účinky se totiž vzájemně nijak neovlivňují. Kdy užívat OSCILLOCOCCINUM? Jako prevenci v období zvýšeného výskytu chřipkových stavů Co nejdříve při prvním příznacích chřipky K čemu se OSCILLOCOCCINUM užívá? Tradiční homeopatický léčivý přípravek OSCILLOCOCCINUM se v homeopatii užívá k prevenci a léčbě chřipkových stavů jako: Horečka Zimnice Bolest hlavy Bolest svalů Únava Kdo může OSCILLOCOCCINUM užívat? Léčivý přípravek OSCILLOCOCCINUM mohou užívat všichni bez rozdílu věku. Děti, dospívající i dospělí, babičku a dědečka nevyjímaje. Obsah balení: 30 jednodávkových balení 6 jednodávkových balení Oscillococcinum, homeopatický léčivý přípravek k vnitřnímu užití.

Přípravek OSCILLOCOCCINUM obsahuje léčivou látku v 1 dávce (1 g granulí): Anas barbariae, hepatis et cordis extractum 200 K ...... 0,01 ml. Pomocnými látkami jsou: sacharóza, monohydrát laktózy.

Dávkování: Dospělí, dospívající a děti: - preventivně v období zvýšeného výskytu chřipkových stavů se užívá 1 dávka 1x týdně. - co nejdříve při prvních příznacích chřipkových stavů se užívá 1 dávka 3x denně po dobu 1 až 3 dnů. Celý obsah jednodávkového obalu nechat rozpustit pod jazykem. U dětí do 2 let rozpustit celý obsah jednodávkového obalu v malém množství vody. Způsob podání: orální podání. Pokud se do 3 dnů příznaky onemocnění nezlepší nebo se zhorší, poraďte se s lékařem nebo lékárníkem.

Kontraindikace: Pozorně čtěte příbalovou informaci Neužívejte přípravek OSCILLOCOCCINUM, jestliže jste alergický(á) na léčivou látku nebo na kteroukoli další složku tohoto přípravku Před užitím přípravku OSCILLOCOCCINUM se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem

Výrobce: BOIRON

EAN: 3352712006113

SUKL kód: 180219

Farmakoterapeutická skupina: Homeopatika (česká ATC skupina)

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek