Hanka Mochov

Petržel kudrnka řezaná, svazek

100 g
21,30 Kč 213,00 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

900+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie, Portugalsko,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Petrželka je neutrální bylinkou a spíše doplňuje chuť ostatních ingrediencí.

Farma Hanka Mochov je se svou zeleninou, jedním z dodavatelů pro Rohlik.cz. Klíčovým pro výběr tohoto dodavatele potravin byla právě čerstvost a kvalita zejména českých potravin.Dáváme si záležet, abychom vám už za šest hodin dodali od lokálních pěstitelů ty nejčerstvější kousky, které ještě ráno spokojeně odpočívaly v řádku u farmáře. Pojďte je s námi vyzkoušet!

Použití

Nasekané čerstvé listy se přidávají do polévek, omáček, brambor, rýže, salátů a salátových dresinků. Také se hodí k přípravě rybích pokrmů, ale i k jiným masům, k dochucení majonéz a je součástí mnoha směsí a koření.

Čerstvě sklizeno

Věděli jste, že zeleninu a ovoce s označením “Čerstvě sklizeno” vám doručíme přímo od zelináře již za 6 hodin od sklizně?

Na Rohlíku najdete v sezóně lokální zeleninu a ovoce, u které vám můžeme garantovat, že se dostane na váš stůl za 6 až 48 hodin po sklizni. Je to díky tomu, že čerstvě sklizenou zeleninu nám vozí zelináři přímo na náš rohlíkovský sklad, odkud vám ji rovnou rozvážíme domů. Zelenina tak neputuje zbytečně v kamionech do meziskladů a prodejen, jako tomu je u kamenných obchodů. Na Rohlíku jde čerstvá zelenina z pole přímo k vám.

O výrobci

Tato petržel byla vypěstovaná výhradně pro Rohlik.cz naším lokálním pěstitelem. Zakoupením této petržele podporujete drobné zemědělce ve svém okolí. Rohlik.cz podporuje malé pěstitele.

Skladování

Skladujeme v chladu.

Složení

Petržel kudrnka řezaná