Titbit

Titbit Petržel listová řezaná, balení

30 g
16,40 Kč 546,67 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

1000+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Itálie,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Využití petržele v kuchyni má u nás velkou tradici. Petržel listová má silně aromatickou chuť i vůni.

Použití

Nasekané čerstvé listy se přidávají do polévek, omáček, brambor a rýže, salátů a salátových dresinků, sýrů i vaječných pokrmů.

Tip! Připravte si s námi petrželovou omáčku do salátů zvanou Persillade.

Nakrájejte listy petržele na jemnou a postupně přidávejte třený česnek. Postupně a pomalu přilévejte olivový olej tak, aby měla směs volnou strukturu. Jakmile budete spokojeni s konzistencí, přidejte citrónovou šťávu nebo ocet a sůl podle chuti. Pokud budete omáčku skladovat v chladničce, doplňte ji olejem, je možné ji také zamrazit.

Přejeme dobrou chuť.

O výrobci

Společnost TITBIT, s.r.o. přináší na trh nové chutě v podobě exotického ovoce, zeleniny, čerstvých bylinek a koření. Je to česká společnost bez účasti zahraničního kapitálu a jeden z největších dodavatelů do široké sítě obchodních řetězců. Je průkopníkem v novinkách pro náš trh.

Nově pracuje na projektu „TIBIT beze zbytku“, kdy se zpracovává ovoce a zelenina, které nesplňují standard prodeje, např. pro svůj nepravidelný tvar. Vyrábí se z nich pasty, chutney nebo exotické pálenky.

Skladování

Čerstvá petrželka vydrží v lednici velmi dlouho. Dá se ale také mrazit nebo sušit. Existuje rovněž mnoho receptů na pesto s petrželí, které též zachová její aroma.

Výrobce

TITBIT s.r.o.
Pobřežní 16/18
186 00 Praha 8 
Česká republika

Složení

Petržel listová řezaná