Dýně máslová kostky

500 g
64,90 Kč 129,80 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

300+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: Jihoafrická republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Dýně máslová, oloupaná, očištěná a nakrájená na kostky, bez organických vad – polotovar pro rychlé vaření.

Chuť a vůně máslové dýně je nasládlá a jemně aromatická. Rozdíl v chuti dýní není sice diametrálně odlišný, ale chuť dýně máslové je intenzivnější a lehce sladší.

Použití

Dýně se konzumuje zásadně tepelně zpracovaná. U nás je dýně v jídelníčku značně opomíjena. Je ale výbornou ingrediencí do polévek a nádivek do drůbeže nebo jiného masa. Hodí se také do moučníků i jako zvláčňující příměs do těsta. Skvělá je také k těstovinám a rýži.

Nechte se inspirovat recety od Romana Vaňka! Dýni můžete využít například v receptu na dýňovou polévkupečenou dýni s pistáciemidýňový koláč s lučinou nebo dýňové lívanečky.

O výrobci

Výroba lahůdek Vojkov vznikla v roce 1997, zabývá se výrobou lahůdkářského zboží: saláty, pomazánky, chlebíčky, obložená vejce, aspikové výrobky, rybí výrobky, sekaná, tepelně opracované masné výrobky ,masné polotovary, obložené mísy, chuťovky, knedlíky. Také vyrábí zboží na rodinné a podnikové oslavy a rauty.

Skladování

Skladujte při teplotě 1–5 °C, po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Jan Třešňák
Výroba lahůdek Vojkov 
257 53  Vojkov 20
Česká republika

Prohlášení Regina obaly s.r.o.
Tímto prohlašujeme, že vakuovací sáčky jsou vyrobeny z výrobní folie, která je z Polyamidu a z Polyethylenu (PA/PE), tudíž se standardně recyklují a můžete je třídit do žluté popelnice. 

Složení

Dýně máslová