• V Den české státnosti fungujeme stejně, jako každý jiný den. Užijte si volno a nákupy nechte na nás! Bez front až ke dveřím. 

Rohlik.cz Libeček v květináči

1 ks
34,90 Kč 34,90 Kč/ks
Cena pro Premium: 29,50 Kč
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Libeček je aromatická rostlina s tlustým rozvětveným oddenkem a dlouhými kořeny. Běžně je pěstován zahrádkách jako oblíbené koření. Pro svou nezaměnitelnou vůni je libeček oblíbený v gastronomii, kde se dají využít všechny jeho části – listy, plody i oddenky.

Pár slov od libečku …

Vyrostl jsem na Moravě, abych udělal váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Libeček se nejvíce hodí do polévek. Je vhodný také k přípravě jídel z jednoho hrnce, sekané nebo nádivek. Výborně ochutí omáčky i vařené brambory, zvýrazní chuť kuřecího či skopového masa.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

 

Složení

Libeček v květináči