Rohlík BEZ KOMPROMISU

Rohlik.cz Petržel hladkolistá v květináči

1 ks
48,50 Kč 48,50 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

200+ zákazníků pravidelně nakupuje

Cena pro Premium: 41,22 Kč
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Čerstvá petržel hladkolistá, známá také pod názvem persilka, je nepostradatelné koření. Petržel hladkolistá má výraznější a aromatičtější chuť než petržel kudrnka. Její využití je především ve středozemní kuchyni a někdy se jí proto přezdívá italská petržel.

Pokud má petržel světlejší fleky na listech, neznamená to, že je nekvalitní. Chuť a aroma se u ní nemění.

  • Váha zelené hmoty: 30+ g/ks.

Pár slov od petrželky …

Vyrostla jsem na Moravě, abych udělala váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Petržel hladkolistá se skvěle se hodí k těstovinám, k zelenině, do rizota, smetanových omáček či polévek, k drůbežímu masu, rybám a darům moře.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

Složení

Petržel hladkolistá v květináči