Rohlík BEZ KOMPROMISU

Rohlik.cz Petržel kudrnka v květináči

1 ks
42,70 Kč 42,70 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

600+ zákazníků pravidelně nakupuje

Cena pro Premium: 36,29 Kč
Země původu: Česká republika,
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Univerzální bylinka petržel kadeřavá neboli kudrnka je jednou z forem listové petržele.

Chuť je neutrální a spíše doplňuje chuť ostatních ingrediencí. Velkou výhodou kudrnky je její nenáročnost. I přes minimální péči se jí dobře daří na zahrádce nebo na balkóně.

  • Váha zelené hmoty: 35+ g/ks.

Pár slov od petrželky …

Vyrostla jsem na Moravě, abych udělala váš den chutnějším. Doma ze mě sundejte obal, který prosím zrecyklujte. Pravidelně mě zalévejte zespodu, dopřejte mi dostatek světla, pokojovou teplotu nad 12 °C a nenechte mě dlouho čekat na naše společné vaření. Já z vás za to udělám pravého gurmána.

Použití

Petržel se perfektně hodí k ochucení různých jídel, polévek, omáček, masa, ryb i brambor. Nejčastěji se používá k ozdobení pokrmů, výborná je i do nádivek. Čerstvou petržel bychom neměli vařit, jinak z velké části ztratí svou vůni.

O výrobci

Lidé z Bylinky.cz pro vás pěstují bylinky na Znojemsku v jednom z nejmodernějších skleníků v Evropě už od roku 2012. Základy firmy stojí na úctě k životnímu prostředí. V boji proti škůdcům nasazují jejich přirozené predátory a výtažky z rostlin. Téměř stoprocentně využívají obnovitelné zdroje energie a k zavlažování používají výhradně dešťovou vodu.

Kam s obalem? 

Složení

Petržel kudrnka v květináči