Attitude

Attitude Baby leaves dětské tělové mýdlo a šampon (2 v 1) hrušková šťáva

473 ml
299,90 Kč 634,04 Kč/l

Doručení už do 60 minut

500+ zákazníků má v Oblíbených

Země původu: Kanada,
Víte, že...
Prozkoumejte nabídku z více než 18 tisíc produktů

Největší výběr ze supermarketů, farmářských obchodů, lékáren a dalších.

Čisté děti, čistá příroda

Výhradně přírodní složení šetří jemnou pokožku miminek i životní prostředí. Držitel mnoha eko certifikací s bohatou pěnou a nádhernou vůní.

Přírodní, certifikovaný, hypoalergenní a dermatologicky testovaný šampón a tělové mýdlo pro vaše nejmenší v jednom. V ekologickém téměř půl litrovém balení.

Věděli jste, že pokožka miminek není ještě plně vyvinutá až minimálně do 1 roku věku? Proto vznikl šampon a tělové mýdlo Attitude, které je nabité přírodními složkami jako jsou listy z borůvky a semena moringy. Je ideální především pro citlivou a jemnou pokožku miminek. Kombinace šamponu a tělového mýdla usnadní čas koupání.

Pro výrobu produktu jsou použity 100% obnovitelné zdroje energie. Obal je 100% recyklovatelný.

Za jeho ekologické složení se zaručuje certifikace EcoLogo.

Použití

Naneste na tělíčko a vlásky dítěte, vmasírujte a poté opláchněte.

O výrobci

ATTITUDE je kanadská firma, která nabízí přírodní produkty pro péči o celé tělo, ale i k úklidu domácnosti. Za značkou stojí skupina mladých rodičů, kteří chtěli pro sebe i své rodiny to nejlepší v přírodní kvalitě a rozhodli se svou filozofii šířit prostřednictvím této značky dál. Vyvinuli přírodní produkty, které obsahují jen ty nejčistší a nejbezpečnější složky, jsou 100 % bez nežádoucích látek. Dnes se prodávají ve více než 30 zemích světa.

ATTITUDE ukazuje cestu směrem k lepšímu a uvědomělému způsobu života. ATTITUDE je členem programu „People for the Ethical Treatment of Animals“, výrobky jsou veganské. Dále mají certifikaci "EcoLogo" potvrzující šetrnost k životnímu prostředí.

Skladování

Skladujte v suchu.

Výrobce

ATTITUDE
5605 De Gaspé, Suite 900
Montreal, QC, H2T 2A4
Canada

Voda, sodium coco sulfát, coco glukosid, glycerin, cocoyl isethionát sodný, lauryl hydroxysultain, chlorid sodný, kyselina citrónová, glyceryl oleát, benzoan sodný, sorban draselný, guarová guma, inulin, výtažek z listů borůvky, allyl heptanoát*, cis-3-hexenyl acetát*, gamma-undekalakton*, maltol*, pentadekalakton*, triethyl citrát*, (*vůně).