• Milí zákazníci, dnes 01.04.2023 se běží "1/2Maraton Praha 2023". Z tohoto důvodu si není možné objednat od 08:00 do 14:00 do některých oblastí centra Prahy.
    Zobrazit více

Kozí sýr extra zralý výkroj

cca 150 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 8 DNŮ

Prémiová kvalita

cca

 129,08 Kč 879,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Holandsko,

Tento minimálně rok uleželý kozí sýr je intenzivní a aromatický, přesto však jemný a lehce krémový. 

Pokud v nákupní tašce objevíte sýr ve tvaru válečku, máte rozhodně důvod k oslavě – vyšlo na vás totiž tzv. srdce sýra, tedy prostředek sýrového bochníku, ze kterého výrobci při ochutnávkách vykrajují právě ty nejchutnější a nejvyzrálejší porce.

Holadnská kvalita

Sýr Van den Veer představují luxusní kolekci výkrojů dělaných z těch nejlepších holandských bochníků sýra, zrajících podle tradičních receptur na dřevěných policích pod voskem. Jedině tak může dojít k požadovanému přírodnímu zrání a zaručení výtečné a plné chuti. 

Použití

Sýr si nejlépe ho vychutnáte se sklenkou červeného vína, skvěle ladí třeba s portským. 

O výrobci 

Hazeleger je moderní společnost z Holandska, původně založená jako rodinný podnik pro výrobu vlastních celých sýrů. Nyní se společnost věnuje zrání, krájení a balení sýrů, které rozváží po celém světě. Jako nezávislý rodinný podnik není společnost spojena s velkou mléčnou společností, takže možnosti s nimi jsou nekonečné.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 4–8 °C.

Výrobce

Hazeleger Kaas B. V.
Hanzeweg 37,
3771 NG Barneveld,
Holandsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 8 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.