• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Galbani Burrata

150 g
79,90 Kč 532,67 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Tradiční měkký sýr, plněný smetanou, typický pro italskou Apulii v oblasti Puglia. 

Vyrábí se z kravského mléka (výjimečně z buvolího), je vytvarována do měšce, který se následně plní náplní nazývající se stracciatella. Náplň je s kousky mozzarelly, mascarpone s máslem, popřípadě ricottou nebo smetanou. 

Použití

Buratta se svou chutí hodí k italské kuchyni, především do těstovin a salátů. Skvěle také doplní opečenou bagetku, rajčata s olivovým olejem a sušenou šunku nebo prosciutto. 

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín, Galbani a Leerdammer.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–7 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.