MozzarellArt Mozzarella FiorDiLatte

125 g

BĚŽNĚ ČERSTVÉ 4 DNY

Od českého farmářePrémiová kvalita
 61,90 Kč 495,20 Kč/kg
Cena pro Premium: 52,61 Kč
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Ručně vyráběná mozzarella podle italské receptury z českého nepasterovaného mléka. 

Správná mozzarella má být jemně mléčná, ale zároveň jemně slaná. Kvalita mléka hraje zásadní roli v její chuti, proto v MozzarellaArt používají jen pečlivě vybrané mléko z Čech.

V Mozzarellart věří, že by sýry měly být vyrobeny pouze ze základních surovin (mléko, sůl a syřidlo) a díky tomu jsou schopni poskytovat produkty mimořádně vysoké kvality.

Použití

Často se používá například pro různé druhy pizzy nebo do dalších tradičních italských pokrmů.

Tip! Připravte si rychlý salát Caprese: Plátky nakrájeného rajčete prokládejte plátky mozzarelly, ozdobte bazalkou a osolte. Nakonec ještě zakápněte olivovým olejem a máte hotovo!

O výrobci

Mozzarellart je prvním výrobcem ručně vyráběné mozzarelly v Praze. Tento obchod a jeho koncept výroby je naprosto unikátní nejen v Praze, ale v celé České republice.

Motto, kterým se řídí zní: “Italská tradice, české mléko”. Jejich jedinečná receptura jim umožňuje vyrábět sýry, které mají výjimečnou kvalitu a čerstvost. Každý den vyrábí sýry různých druhů - mozzarella, burrata, ricotta, scamorza atd.
A ačkoliv má každý jinou chuť, jednu věc mají všechny společnou - jsou vyráběny bez použití konzervačních nebo jiných přidaných látek.

Skladování

Skladujte v chladu při teplotě 2–4 °C.

Upozornění

Není vhodné pro těhotné ženy.

Výrobce

Mozzarellart
Bělehradská 237/11
Praha 4 - Nusle
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 2 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.