Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

-10 %

Koláčkova pekárna BIO Bezlepkový semínkový chléb

0,62 kg
BIO
Trvale výhodná cena
89,90 Kč 145,00 Kč/kg99,90 Kč
Nebude: sobota, neděle
Země původu: Česká republika,

Kvalitní řemeslný chléb vyrobený z pohankové mouky v BIO kvalitě, zdobený semínky.

Jste milovníci dobrého a poctivého pečiva? Tak to vyzkoušejte chléb z Koláčkovy řemeslné pekárny! Vynikající, po domácku pečený bezlepkového chléb se semínky je důkazem naprostých specialit, které se pečou v této řemeslné pekárně.

Chléb je vyráběný tradičním způsobem – třístupňovým vedením kvasů z žitné mouky, pečený „postaru. Vyznačuje se krásně propečenou kůrkou a nadstandardně vláčnou texturou. Díky tomu tento chléb nejen skvěle chutná, ale má i přirozeně velmi dobrou trvanlivost.

Použití

Bezlepkový chléb se skvěle hodí ke snídani či svačině. Můžete si ho dopřát i jako přílohu ke grilování. 

O výrobci

COOC FOOD je mladá, ryze česká společnost založená roku 2015. Impulzem pro založení rodinné firmy byla snaha upéct žitný chléb takovým způsobem, jak se pekl dříve. Koláčkova pekárna se díky svému úsilí rozrostla o další produkty. Mimo žitný chléb se specializuje také na výrobu bezlepkového nebo sladkého pečiva, a to bez obsahu cukru.

Skladování

Skladujte v suchu při pokojové teplotě. Spotřebujte do 24 hodin. 

Výrobce    

COOC FOOD s.r.o.    
Paříkova 910/9,
Praha 9, 190 00
Česká republika

Trvanlivost
Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 1 den.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pohanka
Voda
Semínka7 %
Lněná semínka
Slunečnicová semínka
Dýňová semínka
Koření psyllium

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1065 kJ/254 kcal
Tuky8.1 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.8 g
Sacharidy35.6 g
z toho cukry0.6 g
Bílkoviny6.2 g
Sůl1.2 g
Vláknina6.8 g

Alergeny

Může obsahovat stopy:
Skořápkové plody
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.