Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Konečně vývar Konečně kuřecí consommé

450 ml
Od českého farmáře
Vyprodáno. Očekáváme v úterý.
Upozornit na e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Český původ na Rohlíku
Země původu: Česká republika,

Velmi silný vývar ze surovin nejvyšší kvality.

Důležitým aspektem kvality a chuti je etický chov kláskových kuřat z Červeného hrádku u Sedlčan. Kuřata jsou krmená kukuřicí, ječmenem a pšenicí bez GMO. Mohou se volně pohybovat a dodržují se přirozené denní a noční cykly.

Použití

Kuřecí concomné stačí pouze dochutit a můžete podávat jako polévku. Lze ho použít i při přípravě dalších pokrmů.

O výrobci

Společnost je výsledkem tří lidí, které spojila láska k vaření. Jarda „Jaruna“ Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a Veronika "Koko" se živí jako moderátorka v radiu, natáčí pořady o vaření a píše vlastní foodblog.

Dlouhou dobu nemohli na trhu najít produkt, který by dokázal ušetřit čas a zároveň odpovídal představám. A proto se rozhodli spojit své síly, snažení a bojovat proti všem náhražkám vývaru v podobě kostek. Historie tohoto uvažování je stará už spoustu let. Začalo to Jarunovým risottem, pokračovalo vlastními polévkami a na novinkách pořád pracují.

Skladování

Vývary vydrží v chladničce až 30 dní od data výroby. Po otevření v ledničce vydrží minimálně 24 hodin, ale když se s ním zachází s respektem a nic se do něj nenamáčí, tak i 2-3 dny. V mrazáku vydrží i několik měsíců.

Výrobce

Vývar Brothers s.r.o.
Buchovcova 1731/1
130 00 Praha 3
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 28 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kuřecí vývar81 %
Vývar z masa a kostí
Cibule
Celer
Mrkev
Petržel
Koření
Zeleninová směs11 %
Mrkev
Pastyňák
Celer
Kuřecí maso7 %
Jedlá sůl

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota80 kJ/19 kcal
Tuky0.84 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.21 g
Sacharidy1.5 g
z toho cukry0.82 g
Bílkoviny2.4 g
Sůl0.5 g
Vláknina g

Alergeny

Celer
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.