Farma Struhy BIO Farmářské čerstvé máslo

200 g
Od českého farmářePrémiová kvalitaBIO
79,90 Kč 399,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Čerstvé, ručně balené BIO farmářské máslo z ekologického chovu.

Farma Struhy přichází s novinkou, a tou je právě toto farmářské máslo s lahodně čistou chutí. Čerstvé máslo se vyrábí z přirozeně odstáté smetany a velmi kvalitního, vysokotučného mléka. Díky tomu získá máslo na vláčnosti, nadýchanosti a výborně se roztírá.

K výrobě másla použila Farma Struhy výhradně mléko od jejich vlastních krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem farmy. Veškerá produkce farmy má certifikát BIO, tedy i všechny mléčné výrobky a vše co se přidává, např. ovocné složky, koření a bylinky má certifikát BIO.

Použití

Máslo si nejlépe vychutnáte namazané na čerstvém a křupavém chlebu.

O výrobci

Farma Struhy je rodinná farma hospodařící v režimu ekologického zemědělství. 

V mlékárně se zpracovává pouze mléko od jejich vlastních krav, které se od jara do podzimu pasou na pastvinách kolem farmy. Kvalita mléka je závislá především na kvalitě krmení a zdraví krav, a proto má každé roční období mléko jiný obsah složek, jinou chuť i vůni. Jejich mléčné výrobky jsou vyráběny podle tradičních postupů a receptur pouze z mléka, čistých mlékárenských kultur a syřidla. 

Skladování

Skladuje v chladničce při teplotě 4-8 °C. Po otevření spotřebujte do 24 hodin.

Výrobce

Farma Struhy
Struhy 39
Vlastec  39701
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 9 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.