Milko BIO Máslo

150 g
BIO
49,90 Kč 332,67 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Jedinečné BIO máslo je vyrobeno z mléka, které pochází výhradně z českých ekofarem.

Máslo se vyrábí tradičním a šetrným stloukáním smetany v bubnovém zmáselňovači. Jeho jemná a nezaměnitelně máslová chuť a vůně jej činí výjimečným. Milko Bio máslo je lahodné, snadno roztíratelné a vhodné k použití do teplé i studené kuchyně.

Řeřicha Setá, Byliny, Zelená, Přírodní Produkt, Chléb

Použití

Máte rádi chuť bylinkového másla na rozpečené bagetě? Nechme máslo povolit, přidejme čerstvou bazalku s petrželkou a se solí máslo utřeme. Z utřeného másla vytvoříme malý váleček, který zabalíme do alobalu a necháme v ledničce ztuhnout. Pak už jen stačí rozpéct bagetu a namazat lahodným bylinkovým máslem. Přejeme Vám dobrou chuť!

O výrobci

Polabské mlékárny a.s. je česká mlékárna s obchodní značkou Milko, výrobním závodem a sídlem v Poděbradech a sýrárnou ve Varnsdorfu. Každý den zpracovávají čerstvé mléko a smetanu výhradně od českých zemědělců.

Skladování

Skladujte při teplotě od 4 °C do 8 °C.

Výrobce

Polabské mlékárny a.s.
Dr. Kryšpína 510
290 16  Poděbrady
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Bio smetana

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3054 kJ/743 kcal
Tuky82 g
z toho nasycené mastné kyseliny52 g
Sacharidy0.7 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny0.5 g
Sůl0.02 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko