Madeta Jihočeské máslo 82%

250 g
54,90 Kč 219,60 Kč/kg
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Bez zbytečné skromnosti - pravděpodobně nejlepší máslo široko daleko. Je vyrobené z kvalitních surovin a neobsahuje jakékoli konzervační látky ani emulgátory.

Navíc se lehce roztírá a má tradiční nezapomenutelnou chuť. Máslo je lehce stravitelné a je bohatým zdrojem vitamínu A. Splňuje požadavky bezlepkové diety. Obsah tuku 82 %.
 

 

Použití

Máte rádi chuť bylinkového másla na rozpečené bagetě? Nechme máslo povolit, přidejme čerstvou bazalku s petrželkou a se solí máslo utřeme. Z utřeného másla vytvoříme malý váleček, který zabalíme do alobalu a necháme v ledničce ztuhnout. Pak už jen stačí rozpéct bagetu a namazat lahodným bylinkovým máslem. Přejeme Vám dobrou chuť!

O výrobci

Pravá Madeta se zrodila kolem roku 1902 v Táboře. Tehdy ještě jako Mlékařské Družstvo Táborské. A byla to právě počáteční písmena tohoto názvu, z nichž vznikla nezapomenutelná značka Madeta.

Skladování

Uchovejte při teplotě (2–8) °C. Po každém použití opět dobře zabalte a co nejdříve spotřebujte.

Výrobce

Madeta a.s.
Rudolfovská 246/83,
370 50 České Budějovice

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 15 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Máslo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota3061 kJ/731 kcal
Tuky82 g
z toho nasycené mastné kyseliny54 g
Sacharidy0.8 g
z toho cukry0.8 g
Bílkoviny0.8 g
Sůl0.02 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko