• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Rohlik.cz Raclette výkroj

120 g
82,90 Kč 690,83 Kč/kg
Cena pro Premium: 70,46 Kč
Země původu: Švýcarsko,

Swiss Raclette je tradiční švýcarský horský sýr z kravského mléka

Sýr je známý svou plnou, vyzrálou a lehce pikantní chutí. Nejlépe si ho vychutnáte teplý, krémový a voňavý, ve společnosti vaší rodiny, přátel, či kýmkoliv, s kým vám je dobře u zimního krbu, ve kterém praská veselý oheň. Minimální doba zrání 90 dní

Zpracováno a baleno v České republice.

Použití

Raclette se výborně hodí do jakékoliv teplé kuchyně – rozpečený, zapečený, krémový…to mu sluší nejvíc!

Vyzkoušejte třeba tento jednoduchý recept!

Do zapékací mističky připravte rozpůlenou předvařenou bramboru, naplňte ji nastrouhaným sýrem Raclette, na plátky nakrájenými houbami, a dejte na 15 minut zapéct. Dobrota!

O výrobci

Švýcarská rodinná mlékárna Lustenberger se věnuje umění výroby švýcarských sýrů již přes 150 let. Sýry nechává zrát tradičních způsobem ve sklepích u švýcarského jezera Hünenberg. Za své alpské speciality pravidelně vyhrává medaile na těch nejprestižnějších sýrových soutěžích po celém světě. 

Skladování

Skladujte při teplotě 2–7 °C.

Výrobce

Lustenberger & Dürst SA
PO Box 365
CH-6330 Cham
Švýcarsko

Kam s obalem? 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 13 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.