Entremont Raclette plátky

400 g
179,00 Kč 447,50 Kč/kg
Země původu: Francie,

Popis produktu

Polotvrdý sýr vhodný k rozpečení, plátkový. Případný tmavý potisk na boku plátků sýru je tvořen z mléčné bílkoviny (kaseinu) a přírodního barviva a je zdravotně nezávadný!

Tradičním pokrmem, tentokrát původem ze švýcarského kantonu Wallis, je Raclette. Tímto slovem se často nesprávně označuje i sýr, který se na přípravu pokrmu používá, jeho správný název ale je "fromage à raclette". Příprava Raclette je poměrně jednoduchá a spočívá v tom, že se sýr při kontaktu s přirozeným nebo elektrickým zdrojem tepla rozpouští a i s kůrkou se speciální špachtlí nebo nožem seškrabává ("râcler") a servíruje na brambory, obvykle vařené ve slupce, a kombinuje s dalšími, např. zeleninovými přílohami (cibulka, okurky, papričky, sladká kukuřice, ale také uzenina).

Skladování: Po otevření spotřebujte do 5 dnů. Uchovejte při teplotě do.+ 8° C.

Návod k použití: Polotvrdý sýr vhodný k rozpečení.

Adresa výrobce: ENTREMONT ALLIANCE, B.P. 29, 25FAUBOURG DES BALMETTES, ANNECY-FRANCE, 740 00

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 26 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Tuk v sušině
48%, sušina min. 53%. Složení: mléko, jedlá sůl, mlékárenské kultury, konzervant kůry E 235.

Průměrné výživové hodnoty na 100g: energetická hodnota 1427kJ/344kcal, tuky 28g, z toho nasycené mastné kyseliny 19g, sacharidy <0,5g, z toho cukry <0,5g, bílkoviny 23g, sůl 1,75g.

Alergeny: 7 - Mléko a výrobky z něj včetně laktózy