Hami Mléčná kaše se 7 obilninami s jablkem, banánem a pomerančem

210 g
 94,90 Kč 451,90 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Polsko,

Hami mléčná kaše s jablky, banánem a pomerančem je určena pro děti od ukončeného 8. měsíce.

Kaše je vyrobena z pečlivě kontrolovaných obilnin, a to z pšenice, špaldy, pohanky, rýže, jáhel, žita a ovsa.

Skládá se z mléka přizpůsobeného věku dítěte a ovoce, které se sbírá v optimální době zralosti, usuší a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku. 

Použití

Na talíř nebo do misky vlijte 155 ml převařené pitné vody pro kojence zchlazené na 50 °C. Za stálého míchání přidejte 5–6 polévkových lžic (celkem 45 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku. Důkladné promíchejte a nechte chvíli ustát.

Na přípravu použijte vždy jen suchou lžíci. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Nedojedenou porci už znovu nepodávejte. 

O výrobci

Společnost Danone je největším světovým výrobcem čerstvých mléčných výrobků, produktů na rostlinné bázi a světovou dvojkou v kategorii dětské výživy a balených vod. Nabízí celosvětové značky, např. Activia, Actimel, Danette, Kostíci a Fantasia, produkty na rostlinném základě Alpro, Provamel a produkty dětské a klinické výživy Nutrilon, Hami, Nutridrink, Nutrison, Cubitan, Neocate a další. Společnost začala vyrábět své první jogurty již v roce 1919, v oblasti dětské výživy a výživy v nemoci patří k průkopníkům v oblasti nutričních řešení.

Hlavním cílem Danone je přinášet zdraví prostřednictvím jídla co největšímu počtu lidí, téměř 90 % prodejů Danone je v současnosti realizovaných v kategoriích zdravých výrobků. Právě na kvalitu svých výrobků a také na zdraví, které je úzce spojené s životním prostředím a trvalou udržitelností zdrojů na celé planetě, klade společnost Danone dlouhodobě mimořádný důraz.

Skladování

Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě do 25 °C. Po každém použití obal řádně uzavřete. Neuchovávejte v ledničce.

Po otevření spotřebujte do 3–4 týdnů.

Výrobce

Danone a.s.
V parku 2294/2
148 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika