Miil Tradiční pomazánkové

200 g
Denní kontrola cen
 29,90 Kč 149,50 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Miil tradiční pomazánkové klasik je známé svou nezaměnitelnou chutí. Navíc historie této pochoutky sahá až do roku 1977, odkdy je součástí produkce společnosti.

A jak popsat jeho chuť? Naprosto jednoduše! Smetanová chuť a lehce roztíratelné – to jsou vlastnosti, díky kterým si tradiční pomazánkové oblíbilo už více generací. A pokud byste přemýšleli, jak ho využít v kuchyni, tak věřte, že chutná vždy výborně – stačí vzít kousek pečiva, které svou chutí provoní, nebo…Víte co, vyzkoušejte ho sami. Miil Tradiční pomazánkové klasik vás svou chutí nikdy nezradí.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. 

O Miil

Jíst dobré jídlo nemusí nutně znamenat, že vám to udělá díru do rozpočtu. Zářivým příkladem je naše rohlíkovská značka Miil, která ale není jen tak ledajakou značkou mléčných výrobků. Její kouzlo se skrývá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si jednoduše zamilujete. 

A ještě jedna zajímavost – věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Yutto, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso!, Sutcha a Fjoru jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Tatranská mliekareň je situována v blízkosti nejvyššího pohoří na Slovensku - Vysokých Tater. Nachází se ve městě Kežmarok a dodává své mléčné produkty zákazníkům na Slovensku, v Čechách a Maďarsku. Miil Tradiční pomazánkové je vyráběno v dceřiné společnosti AGRO TAMI, a.s.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. 

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce

AGRO TAMI, a.s.
Cabajská 10,
950 22 Nitra
Slovensko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 53 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.