Miil Tradiční pomazánkové

200 g
Skvělá cena
23,90 Kč 119,50 Kč/kg
Země původu: Slovenská republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil tradiční pomazánkové klasik je známé svou nezaměnitelnou chutí. Navíc historie této pochoutky sahá až do roku 1977, odkdy je součástí produkce společnosti.

A jak popsat jeho chuť? Naprosto jednoduše! Smetanová chuť a lehce roztíratelné – to jsou vlastnosti, díky kterým si tradiční pomazánkové oblíbilo už více generací. A pokud byste přemýšleli, jak ho využít v kuchyni, tak věřte, že chutná vždy výborně – stačí vzít kousek pečiva, které svou chutí provoní, nebo…Víte co, vyzkoušejte ho sami. Miil Tradiční pomazánkové klasik vás svou chutí nikdy nezradí.

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Určeno k přímé spotřebě. 

O výrobci

Tatranská mliekareň je situována v blízkosti nejvyššího pohoří na Slovensku - Vysokých Tater. Nachází se ve městě Kežmarok a dodává své mléčné produkty zákazníkům na Slovensku, v Čechách a Maďarsku. Miil Tradiční pomazánkové je vyráběno v dceřiné společnosti AGRO TAMI, a.s.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Po otevření skladujte v chladu a spotřebujte do 3 dnů. 

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

AGRO TAMI, a.s.
Cabajská 10,
950 22 Nitra
Slovensko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 50 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.