Miil Zakysaná smetana 16 % tuku

200 g
Denní kontrola cen
 17,90 Kč 89,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Miil zakysaná smetana s obsahem tuku 16 %. Má smetanovou chuť, krémovitou konzistenci a obsahuje živé kultury.

Smetana je vyrobena tradičním způsobem ze smetany a bakterií mléčného kysání. 

Použití

Smetanu využijete při sladkém i slaném pečení nebo jako přísadu do různých jídel. 

Tip! Vyzkoušejte Flammkuchen se šunkou od Koko.

O Miil

Jíst dobré jídlo nemusí nutně znamenat, že vám to udělá díru do rozpočtu. Zářivým příkladem je naše rohlíkovská značka Miil, která ale není jen tak ledajakou značkou mléčných výrobků. Její kouzlo se skrývá v kombinaci skvělé ceny a chuti, kterou si jednoduše zamilujete. 

A ještě jedna zajímavost – věděli jste, že naše značky Miil, Ubomi, Yutto, Moddia, Dacello, Pappudia, Maso!, Sutcha a Fjoru jsou členy jedné "domácnosti" Rohlik Group? Nevěděli jste? Pak nevíte, co vám chybí! Měli byste to zkusit - doporučuje 100 ze 100 rohlíků.

O výrobci

Společnost Ekomilk a.s. navazuje na dlouhou tradici frýdecké mlékárny z roku 1954. Od roku 2005 se již pod vlastním názvem Ekomilk specializuje na výrobu čerstvých a kvalitních mlékárenských výrobků. Mlékárna je umístněna v podhůří Beskyd. Tradiční způsob výroby je potvrzen potravinářským certifikátem kvality IFS v platném znění, zavedeným systémem HACCP a striktním dodržováním požadavků těchto standardů.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce. Díky jednotné jazykové mutaci pro všechny země snižujeme ekologickou zátěž na tvorbu obalů. 

Výrobce

Ekomilk a.s.
Příborská 818,
Frýdek-Místek, 738 37
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.