Miil Zakysaná smetana 16 % tuku

200 g
Skvělá cena
14,90 Kč 74,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil zakysaná smetana s obsahem tuku 16 %. Má smetanovou chuť, krémovitou konzistenci a obsahuje živé kultury.

Smetana je vyrobena tradičním způsobem ze smetany a bakterií mléčného kysání. 

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Smetanu využijete při sladkém i slaném pečení nebo jako přísadu do různých jídel. 

O výrobci

Společnost Ekomilk a.s. navazuje na dlouhou tradici frýdecké mlékárny z roku 1954. Od roku 2005 se již pod vlastním názvem Ekomilk specializuje na výrobu čerstvých a kvalitních mlékárenských výrobků. Mlékárna je umístněna v podhůří Beskyd. Tradiční způsob výroby je potvrzen potravinářským certifikátem kvality IFS v platném znění, zavedeným systémem HACCP a striktním dodržováním požadavků těchto standardů.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C.

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce. Díky jednotné jazykové mutaci pro všechny země snižujeme ekologickou zátěž na tvorbu obalů. 

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy.

Výrobce

Ekomilk a.s.
Příborská 818,
Frýdek-Místek, 738 37
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 14 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.