Miil Selské čerstvé plnotučné mléko 3,8 % tuku

1 l
Skvělá cena
20,90 Kč 20,90 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Více o neutralizaci uhlíkové stopy značky Miil. 

Miil selské čerstvé mléko plnotučné, nestandardizované s 3,8 % tuku. Kdo by nemiloval mléko a navíc takové, jaké je to od Miil. Toto mléko pochází od vybraných českých farmářů a je pro vás vyrobeno na Moravě. Pro zachování delší trvanlivosti je ošetřeno vysokou pasterací. 

Aby se Miil mléko dalo jednoduše recyklovat, je pro vás připraveno v praktickém balení s kvalitním uzávěrem – horní plastová část jde velmi snadno oddělit.  

Obsah tuku ve výrobku se mění podle obsahu tuku v syrovém mléce dodaném do mlékárny, obsah tuku se nijak neupravuje od nadojení po naplnění do lahví. V syrovém kravském mléce obsah tuku kolísá podle ročního období. Min. 3,5 %, max. cca 4 %, obvyklá tučnost kolem 3,8 %.

Miilujeme planetu – 100% neutralizujeme uhlíkovou stopu Miil produktů

Ekologie patří k Rohlíku už od samého začátku. Stále přemýšlíme, jak kromě našich zákazníků udělat radost i planetě. A Miil v tomhle ohledu není výjimkou. Víme, že produkty téhle značky zatěžují životní prostředí. Ale to neznamená, že s tím nebudeme něco dělat! Jak? To se dozvíte níže.  Spojili jsme totiž síly s organizací CI2, která nám spočítala výši uhlíkové stopy pro každý jednotlivý produkt značky Miil. A tento údaj najdete u každého produktu na našem webu. 

My plánovanými opatřeními snižujeme naši obecnou zátěž a zbylou uhlíkovou stopu kompenzujeme výsadbou stromů. Výsledek? 100% neutralizace! Aby však naše práce měla smysl, budeme si ve spolupráci s CI2 pečlivě vybírat projekty výsadby, které podpoříme. A protože zákazníci jsou pro nás tím nejdůležitějším, jste to vy, kdo nám pomůže se rozhodnout, jaký konkrétní projekt podpoříme.

Použití

Určeno k přímé spotřebě nebo k využití v teplé kuchyni. 

O výrobci

Lactalis CZ je součástí mezinárodní společnosti LACTALIS Groupe, největší mlékárenské společnosti na světě, s více než 250 výrobními závody po celém světě, s 80000 zaměstnanců v 94 zemích světa s tradicí od roku 1933. Skupina Lactalis tedy disponuje bohatými zkušenostmi a znalostmi ve zpracování mléka, výroby sýrů a mléčných výrobků, které jsou garantem nejen té nejvyšší kvality, ale také neustálého vývoje a zlepšování ve všech oblastech.

Skladování

Skladujte při teplotě od +2 °C do +8 °C. Otevřené balení ihned spotřebujte. 

Upozornění

Obal produktu komunikuje „fun fact“, jehož zdrojem jsou běžně dostupné webové stránky a za jejich správnost společnost Velká Pecka s.r.o. neručí. Zákazníkovi je doručen produkt v obalu s názvem produktu a „fun fact“, které jsou uvedeny v anglickém jazyce.

Výrobce nezodpovídá za správnost vypočtené uhlíkové stopy. 

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 4 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.