Gimar Losos Saku

140 g
 279,90 Kč 1 999,29 Kč/kg
Země původu: Španělsko,

Losos Saku spojuje dvě důležité gastronomických tradice mořských plodů – Japonska a Španělska. Zachovává si svou přírodní chuť a texturu toho nejlepšího lososa Salmo salar ve formě připravené k jednoduchému použití. Maso je nejdříve dokonale očištěno od kostí a následně namarinováno suchou solí. Nakonec je vakuově zabaleno pro maximální zachování čerstvosti a chuti. Část Saku je vyříznuta z té nejširší, horní části filetu.

Ryby Gimar jsou velice pečlivě vybírány a kontrolovány tak, aby byla zaručena jejich nejvyšší možná kvalita. Zároveň společnost podporuje udržitelný rybolov a splňuje certifikace ASC a MSC.

Použití

Ideální pro přípravu dokonalého sushi nebo poke bowl. 

O výrobci

Španělská společnost Gimar se zabývá výrobou rybích specialit a zakládá si na těch nejlepších ingrediencích. Jejich produkty pochází pouze z těch nejkvalitnějších tuňáků a lososů. Podporují udržitelný rybolov a prodávají pouze ryby, které nejsou ohroženy vyhynutím a pocházejí od prověřených rybářů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0–5 °C.

Výrobce

Ahumados Gimar, S.L.U.
Avda. De libertad 42
03610 Petrer (Alicante)
Španělsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 4 dny.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 3 dny.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.