

Manufaktura
Manufaktura Regenerační šampon na suché a poškozené vlasy Meruňka
300 mlDoručení už do 60 minut
Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.
- Popis
- Složení
- Podobné produkty
- Další produkty značky
- Recepty
Regenerační meruňkový šampon na suché a křehké vlasy intenzivně hydratuje, opravuje vlasová vlákna a vyživuje. Obsahuje výtažky z meruněk, pšeničných klíčků a mandlový olej. Navraťte svým vlasům přirozenou krásu, hebkost a lesk.
- Napomáhá snížení lámavosti vlasů.
- Krásně provoní šťavnatou ovocnou vůní meruněk.
- Šampon obsahuje pouze veganské složky.
Je ideálním pomocníkem v letních měsících, kdy jsou vlasy zatíženy sluncem, horkem nebo mořskou vodou. Je vyroben s použitím veganských složek a respektuje přírodní a etické hodnoty.
Použití
Naneste přiměřené množství šamponu do mokrých vlasů a jemně vmasírujte. Poté vytvořenou pěnu důkladně smyjte a těšte se ze sladké vůně vašich vlasů.
O výrobci
Manufaktura je 100% česká značka originální a kvalitní kosmetiky, díky které lze každou koupelnu proměnit v místo pro krásu, klid a relaxaci. Manufaktura byla založena roku 1991.
Kosmetiku inspirovanou českou historií, tradicí a přírodou vyvíjí a vyrábí v pražských Čakovicích.
Zakládá si na poctivé kvalitě, lokálním původu produktů, surovin, obalů, nápaditém designu a vysokém obsahu přírodních ingrediencí.
Manufaktura je velmi aktivní v oblasti ekologie a udržitelného rozvoje a jako první firma v ČR získala jediný mezinárodně uznávaný certifikát o netestování na zvířatech (HCS).
Skladování
Skladujte v suchu.
Výrobce
MANUFAKTURA s.r.o.
Melantrichova 970/17
Praha 1, 110 00
Česká republika
www.manufaktura.cz
info@manufaktura.cz
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Anhydroxylitol, Maltitol, Xylitol, Pelvetia Canaliculata Extract, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Cocoyl Hydrolyzed Wheat Protein, Disodium Cocoyl Glutamate, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Levulinic Acid, p-Anisic Acid, Prunus Armeniaca Fruit Extract, Sweet Almond Oil Polyglyceryl-4 Esters, Beta-Glucan, Maltodextrin, Panthenol, Parfum, Citric Acid, Benzophenone-4, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Linalool, Hexyl cinnamal, CI 14700, CI 15510, CI 19140