
Strips Chips
Strips Chips Peas with wasabi
80 gAI Summary
Craving a spicy kick? Grab these crunchy Strips Chips legume chips with a zesty wasabi flavor! This Czech product comes in an 80g pack, loaded with protein and fiber. They're naturally gluten-free, lactose-free, and perfect for vegans. Plus, they're made with cold-pressed rapeseed oil, not palm oil, and contain no artificial colors or preservatives. Great with a drink or as a quick, healthy snack!
Is this result useful?
Country:
Czech Republic,Similar products
More from this brand
Křupavá pochoutka z luštěnin s příchutí hrách s wasabi. Chipsy jsou nejen chutné, ale obsahují také velké množství proteinů a vlákniny. Jsou přirozeně bezlepkové, bez laktózy a vhodné i pro vegany. Neobsahují žádný palmový olej, místo toho řepkový olej lisovaný za studena. Použité suroviny neobsahují ani žádné konzervanty či barviva.

Použití
Perfektně se hodí k pivu či vínu, ale také díky vysokému obsahu proteinu může sloužit jako malá svačinka.
O výrobci
YES Products s.r.o. je česká společnost, která vznikla roku 2014 v Praze. Firma se zaměřuje především na výrobu a prodej kvalitních luštěninových chipsů, jako jsou například hrachové či čočkové chipsy. Jedná se o zdravější alternativu, kterou mohou konzumovat i vegani nebo lidé s intolerancí na lepek a laktózu.

Skladování
Skladujte na suchém místě.
Výrobce
YES Products s.r.o
Husitská 107/3
130 00 Praha – Žižkov
Česká republika
Hrachová mouka (původ: EU a mimo EU) 51 %, hrachové bílkoviny, řepkový olej, směsná složku wasabi 3,7 % (sušená zelenina (špenát, cibule), aroma, cukr, látky zvýrazňující chuť a vůni E 621, sůl jedlá (max. 7 %), antioxidant E 300, vláknina), směsná složka, wasabi, sůl jedlá.
Nutritional values per 100 g
| Energy value | 1862 kJ/442 kCal |
| Fats | 22 g |
| including saturated fatty acids | 2 g |
| Carbohydrates | 37 g |
| including sugars | 4.2 g |
| Protein | 23 g |
| Salt | 1.4 g |
| Fibre | 14.3 g |